لذتِ سرعت

با پاوربانک‌های هترون

لذت سرعت با پاوربانک های هترون
ظرفیت پاوربانک های هترون

ظرفیت فوق العاده

پاوربانک‌های هترون متناسب با نیاز شما در ظرفیت‌های مختلفی از ۱۰۰۰۰ میلی آمپر تا ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ارائه می‌شوند. بنابراین متناسب با نیاز خود، می توانید ظرفیت مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید تا در زمان‌هایی که به شارژر دسترسی ندارید، با خیالی آسوده از تلفن همراه خود یا سایر دستگاه‌هایتان را با پاوربانک‌های هترون شارژ نمایید.

ایمنی و طول عمر بالا

پاوربانک‌‌های هترون از هفت استاندارد ایمنی برخوردارند تا سلامت شما و دستگاه‌هایتان را تضمین کنند. مدارهای محافظ تعبیه‌شده در داخل پاور بانک‌های هترون می‌تواند آن‌ها را در برابر شارژ بیش از حد، از دست دادن زودهنگام شارژ و داغ‌شدن بیش‌ از حد محافظت کند. وجود مدارهایی مانند مدار محافظ اورشارژ، درصورت اتصال بیش‌ازاندازه پاور بانک به شارژر یا داغ‌شدن آن، از مدارهای داخلی محافظت کرده و باعث افزایش عمر پاوربانک و دستگاهتان می‌شود.

استانداردهای هفت گانه پاوربانک هترون
پاوربانک های شارژ سریع هترون

دارای فناوری شارژ سریع

پاوربانک‌های هترون از نسل سوم فناوری شارژ سریع برخوردار هستند تا در مدت زمان ۳۰ دقیقه، دستگاه شما را حدود ۷۰ درصد شارژ نمایید.فناوری شارژ سریع کوالکام، امکان انتقال شارژ با سرعت بیشتر را فراهم می‌کند. در حال حاضر سه نسل از این فناوری به بازار معرفی شده‌‌است. نسل سوم QC 3.0  سریع‌ترین و هوشمندترین فناوریِ شارژِ سریع محسوب می‌شود و ۲ برابر سریع‌تر از نسل اول و ۳۸% موثرتر از نسل دوم شارژ می‌کند.

امکان شارژ تبلت

با درگاه خروجی آمپر بالای پاوربانک‌های هترون، می‌توانید به راحتی تبلت خود را شارژ کنید.

شارژ تبلت با پاوربانک هترون
پورت های پاوربانک های هترون

درگاه‌های گوناگون و قابلیت شارژ همزمان

همه پاوربانک‌های هترون از درگاه‌های اتصال مختلفی پشتیبانی می‌کنند تا بتوانید چند دستگاه خود را همزمان شارژ کنید. پاوربانک های هترون دارای انواع خروجی USB-A, USB-C و USB-QC هستند.

شارژ لپتاپ با فناوری پاوردلیوری

فناوری پاوردلیوری (Power Delivery) در پاوربانک‌های هترون به شما این امکان را می‌دهد تا لپتاپ‌های مجهز به این فناوری را به راحتی شارژ کنید. USB دارای فناوری  PD در پاوربانک‌های هترون توان ۱۰۰ وات را پشتیبانی می‌کند. این فناوری ولتاژ مورد نیاز دستگاه را شناسایی کرده و دقیقا متناسب با دستگاه، جریان لازم برای شارژ آن را فراهم می‌نمایند.

شارژ لپ تاپ با پاوربانک هترون
عملکرد بالای IC پاوربانک های هترون

عملکرد بالای IC

عملکرد بالای ICهای پاوربانک‌های هترون باعث می‌شوند تا در هنگام شارژ همزمان دستگاه‌‌هایی با ولتاژ متفاوت، جریان خروجی را متناسب با نیاز هر دستگاه، هوشمندانه مدیریت کنند و بدین ترتیب به کمک پاوربانک‌های هترون می‌توانید چند دستگاه که ولتاژهای ورودی متفاوتی دارند را  به صورت همزمان شارژ کنید.

فوق العاده نازک و سبک

در طراحی پاوربانک های هترون، شکل ظاهری زیبا، وزن کم و قابلیت حمل و نقل زیاد درنظرگرفته شده‌اند تا همراه همیشگی شما باشند. وزن تقریبی پاوربانک‌های هترون ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم است.

پاوربانک های نازک و کوچک هترون
کابل همرنگ پاوربانک هترون

کابل داخلی همرنگ با دستگاه

همه پاوربانک‌های هترون دارای کابل همرنگ با رنگ بدنه اصلی پاوربانک هستند و نیازی به خرید کابل‌ به صورت جداگانه نیست.

بدنه خارجی با الیاف پارچه‌ای

برخی از مدل‌های پاوربانک‌های هترون از بافت پارچه‌ای محکمی برخوردارند تا نه تنها از خط و خش پذیری دستگاه شما جلوگیری کنند بلکه بر خاص بودن آن نیز بیفزایند.

جنس بدنه پاوربانک های هترون
نمایشگر دیجیتالی پاوربانک های هترون

نمایش دیجیتالی درصد شارژ

با کمک نمایشگر دیجیتالی پاوربانک‌های هترون می‌توانید همیشه از ظرفیت شارژ پاوربانک خود  مطلع باشید.

نمایشگرها در پاوربانک به دو صورت LED و LCD هستند که میزان شارژ دستگاه را به شما نشان می‌دهند در طراحی‌های مدرن‌تر روی دستگاه صفحه نمایشگری برای نشان دادن دقیق‌تر میزان شارژ پاوربانک تعبیه شده‌است.

گارانتی فورتیم

گارانتی فورتیم با سابقه  ۱۲ ساله ارائه خدمات گارانتی، پاوربانک‌های هترون را ضمانت می‌کند. این ضمانت شامل یک سال تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش است.

گارانتی فورتیم